Piątka z Porozumienia

Piątka z Porozumienia

Pięcioro radnych z naszego stowarzyszenia będzie reprezentować mieszkańców w Radzie Miasta i Radzie Powiatu. To efekt głosowania legionowian w dniu 7 kwietnia. Nasz kandydat wygrał I turę, zdobywając 42 proc. głosów. Przed nami głosowanie w dniu 21 kwietnia. Zachęcamy do udziału i poparcia Romana Smogorzewskiego.

Blisko 8 000 wyborców poparło naszych kandydatów w minionych wyborach do Rady Miasta i Rady Powiatu. W Radzie Miasta Porozumienie będzie stanowić 3 siłę. Mieszkańców będą reprezentować: Dariusz Ejdys (okr nr 1), Roman Smogorzewski (a po wygranej 2 turze: Paweł Głażewski (okr nr 2), Anna Łaniewska (okr nr 3) oraz Agata Zaklika (okr nr 4). Łącznie naszych kandydatów do Rady Miasta poparło 22 proc. wyborców.
W Radzie Powiatu naszym reprezentantem będzie Michał Kobrzyński. Jednak ostatnie wybory w Legionowie zdominowały 2 wielkie partie (PO i PiS), a inne stowarzyszenia biorące udział w rywalizacji otrzymały równie mniejsze niż 5 lat temu wyniki.

O reelekcje nadal walczy nasz kandydat na prezydenta Legionowa Roman Smogorzewski. Po zwycięstwie w I turze i zdobyciu blisko 9 000 głosów poparcia legionowian, zmierzy się z kandydatem Trzeciej Drogi Bogdanem Kiełbasińskim, który uzyskał jedynie 22,9% głosów. Apelujemy, aby każdy, kto popiera naszego kandydata wziął udział w niedzielnych wyborach (21.04). Więcej o naszym kandydacie możecie Państwo przeczytać na jego profilu na FB: https://www.facebook.com/SmogorzewskiRoman


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *