Koniec kłamstw wyborczych!

Koniec kłamstw wyborczych!

Wczorajsze (2.10) postanowienie Sądu Apelacyjnego:
Janusz Baranowski i Stowarzyszenie Nasze Miasto Nasze Sprawy rozpowszechniali nieprawdziwe informacje na temat sprzedaży mieszkań przez miasto Miasto Legionowo #Legionowo. Sąd Apelacyjny w Warszawie na wniosek Piotr Zadrożny, pełnomocnika wyborczego KW Porozumienie Samorządowe zakazał rozpowszechniania tych informacji, orzekł przepadek „specjalnego wydania” gazety „Nasze Miasto Nasze Sprawy” oraz nakazał publikację sprostowania na pierwszej stronie najbliższego wydania To i owo. Orzeczenie wydano w trybie wyborczym i jest ono niezaskarżalne.
– Mam nadzieję, że to postanowienie ostudzi niektóre gorące głowy w naszym mieście i spowoduje, że najpierw pomyślą zanim coś napiszą czy powiedzą. Cieszę się z tej decyzji sądu i apeluję o czystą kampanię, bez pomówień i kłamstw – mówi Piotr Zadrożny, pełnomocnik KW Porozumienie Samorządowe.
#wybory #wybory2018 #trybwyborczy #konieckłamstw #sadapelacyjny


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *